pl
en
ja

Klub Młodych Miłośników Japonii zaprasza!

17:19 11 marca 2019

Klub Młodych Miłośników Japonii zaprasza!17:19 11 marca 2019

Klub Młodych Miłośników Japonii to propozycja skierowana do osób w wieku 13-17 lat, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat Japonii i jej kultury. Spotkania Klubu to też okazja do zawarcia nowych znajomości z ludźmi, którzy mają podobną pasję. Przyjdź i zobacz jak to wygląda!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 16.03 w siedzibie szkoły na ul. Kruczej 41/43 lok.73 o godzinie 17:30. W programie spotkania przewidziane jest wiązanie chusty furoshiki! Pamiętajcie też, aby przynieść coś związanego z Japonią!

Uwaga! Nie trzeba być uczniem naszej szkoły aby dołączyć do Klubu. Wystarczy, że dasz nam znać, że jesteś zainteresowany/zainteresowana na mail (kontakt@wsjj.pl) 😊. Spotkania są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne posty

  • Conbini – mikrokosmos konsumpcji

    Conbini – mikrokosmos konsumpcji

    W ostatnim tygodniu opowiadałam Wam nieco o japońskich automatach, które można uznać za swego rodzaj symbol wygody, jeżeli chodzi o kwestię zakupów. Innym takim symbolem są z pewnością conbini (コンビニ) – całodobowe convenience stores, czyli jak sama nazwa wskazuje – …Czytaj więcej
  • Trudna sztuka (zrozumienia) odmawiania

    Trudna sztuka (zrozumienia) odmawiania

    Zdarzyło Wam się kiedyś rozmawiać z Japończykami?  Może próbowaliście zaprosić, któregoś z nich na imprezę, a potem dziwiliście się, że nie przyszedł, chociaż przecież nie odmówił?  Sęk w tym, że zapewne zaprezentował Wam jeden z japońskich sposobów odmawiania – nauczymy …Czytaj więcej

Newsletter