pl
en
ja

Klub Młodych Miłośników Japonii zaprasza!

17:19 11 marca 2019

Klub Młodych Miłośników Japonii zaprasza!17:19 11 marca 2019

Klub Młodych Miłośników Japonii to propozycja skierowana do osób w wieku 13-17 lat, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat Japonii i jej kultury. Spotkania Klubu to też okazja do zawarcia nowych znajomości z ludźmi, którzy mają podobną pasję. Przyjdź i zobacz jak to wygląda!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 16.03 w siedzibie szkoły na ul. Kruczej 41/43 lok.73 o godzinie 17:30. W programie spotkania przewidziane jest wiązanie chusty furoshiki! Pamiętajcie też, aby przynieść coś związanego z Japonią!

Uwaga! Nie trzeba być uczniem naszej szkoły aby dołączyć do Klubu. Wystarczy, że dasz nam znać, że jesteś zainteresowany/zainteresowana na mail (kontakt@wsjj.pl) 😊. Spotkania są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne posty

  • Walentynkowe dylematy

    Walentynkowe dylematy

    Wszędzie wokół czerwień i serduszka, witryny sklepów aż pękają od małych Kupidynków – to czas na jedno z najbardziej charakterystycznych świąt roku – Walentynki. Jak Święto Zakochanych wygląda w Japonii? Cóż, nieco inaczej niż u nas ☺ Jeżeli oglądacie anime, …Czytaj więcej
  • Japońskie superfoods część 1 – fasolka azuki

    Japońskie superfoods część 1 – fasolka azuki

    Wszyscy mniej więcej kojarzą, że kuchnia japońska jest zdrowa – mało mocnych przypraw, dużo warzyw i owoców morza, zielona herbata itp. Mało osób natomiast wie o tym, że kuchnia japońska ma do zaoferowania parę tzw. superfoods, czyli produktów spożywczych, które …Czytaj więcej

Newsletter