pl
en
ja

Kim jesteśmy

Żyjemy Japonią…

Pewnego dnia zamarzyła nam się szkoła języka japońskiego, gdzie można nie tylko solidnie nauczyć się japońskiego, ale i pogłębiać swoją wiedzę o różnych aspektach kulturowych, dodatkowo nawiązując znajomości z innymi pasjonatami,  czy to podczas warsztatów, czy to podczas japońskich imprez tematycznych. Nie znaleźliśmy takiej szkoły, pozostało nam więc ją stworzyć!

Cenimy bezpośredni kontakt…

Choć zdajemy sobie sprawę, że funkcjonujemy w świecie, gdzie królują Internet i Facebook, a wszystkie informacje docierają do nas w ułamku sekundy, staramy się pamiętać o tym, że są to tylko narzędzia, które nigdy nie zastąpią prawdziwych kontaktów międzyludzkich – to dlatego elementem naszej szkoły, który uczniowie najwyżej oceniają, jest niezmiennie jej atmosfera, tworzona przez ludzi spotykających się parę razy w miesiącu i robiących coś razem dla wspólnej pasji.

Jesteśmy zmianą, której chcemy dokonać…

Mamy wizję i ideały, które wciąż wcielamy w życie. Przyświecają nam w tym słowa George Bernarda Shaw: „Są ludzie, którzy widzą rzeczy jakimi są i pytają: dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i pytam: dlaczego nie?”

Misja

Nasza misja jest prosta i można ją ująć jednym zdaniem:

“Uczyć skutecznie i z pasją, dostarczając naszym uczniom jak najwięcej okazji do kontaktu z językiem i kulturą Japonii.”

Nasze atuty

możliwość nauki języka w Japonii
dyżury lektorskie
lektorzy z potwierdzonymi kwalifikacjami
platforma e-learningowa
konwersacje z native speakerami
warsztaty kulturowe
biblioteka

Platforma Langlion

Nasza szkoła, jako jedyna szkoła języka japońskiego w Polsce, posiada platformę e-learningową, pełniącą funkcję internetowego dziennika i platformy e-learningowej. W znaczny sposób ułatwia on uczniom organizację nauki przez cały rok.

ver1