pl
en
ja

Klub Miłośników Japonii

10:52 9 października 2018

Klub Miłośników Japonii10:52 9 października 2018

Zapraszamy młodzież w wieku 13-17 lat do uczestnictwa w naszym Klubie Miłośników Japonii. Klub jest otwarty dla wszystkich: nie musisz być uczniem naszej szkoły, nie musisz nawet uczyć się japońskiego. Wystarczy, że interesuje Cię Japonia i chciałbyś w jakiś sposób pogłębić swoją wiedzę o niej.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 października o godzinie 17:30. Zerknij tutaj, jak dotrzeć do naszej szkoły.

UWAGA! Na spotkanie należy się zapisać albo piszą na naszego Facebooka, albo na maila kontakt@wsjj.pl

Na pierwszym spotkaniu omówimy, jak uczestnicy widzą działalność klubu i jak chcieliby w nim uczestniczyć + plany na najbliższe miesiące, m.in.:

 • wypady grupowe do japońskich restauracji, na japońskie filmy i wydarzenia
 • warsztaty zakładania letniego kimona yukata
 • japońskie gry
 • prezentacje o Japonii

I co jeszcze przyjdzie Wam do głowy. Klub jest stworzony dla młodych osób, które chciałyby rozwinąć i pogłębić swoje zainteresowania dotyczące Japonii w gronie rówieśników. Założeniem klubu jest to, że młodzież sama zarządza swoim czasem i zasobami, czyli nikt nie będzie Wam podawał niczego na tacy ani narzucał – sami decydujecie co i jak robicie, a szkoła i opiekun klubu zapewniają Wam warunki do realizowania swojej pasji.

 

Udział w działalności klubu jest bezpłatny, ale jeśli uczestnicy wymyślą np. wypad do kina czy podobny event, każdy uczestnik płaci za siebie.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne posty

 • Przygotowania do koncertu WAON – dźwięki Japonii 10 stycznia

  Przygotowania do koncertu WAON – dźwięki Japonii 10 stycznia

  W niedzielę 3 stycznia mieliśmy z zespołem próbę generalną przed koncertem WAON – dźwięki Japonii. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o koncercie, szczegółowe informacje o zespole i instrumentach znajdziecie na naszej stronie www.waon.pl, a na Facebooka grupy warto zajrzeć, bo wrzucamy …Czytaj więcej
 • Najlepszy czas na odwiedzenie Japonii

  Najlepszy czas na odwiedzenie Japonii

  „Kiedy najlepiej pojechać do Japonii?” to pytanie zadaje sobie każdy, kto podjął decyzję o wyjeździe i chciałby, żeby te parę tysięcy, które poszło na bilet było kwotą wydaną przemyślanie. Oczywiście Japonia o każdej porze roku ma swoje uroki, ale jeśli …Czytaj więcej

Newsletter