pl
en
ja

Klub Miłośników Japonii

Zapraszamy młodzież w wieku 13-17 lat do uczestnictwa w naszym Klubie Miłośników Japonii. Klub jest otwarty dla wszystkich: nie musisz być uczniem naszej szkoły, nie musisz nawet uczyć się japońskiego. Wystarczy, że interesuje Cię Japonia i chciałbyś w jakiś sposób pogłębić swoją wiedzę o niej.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 października o godzinie 17:30. Zerknij tutaj, jak dotrzeć do naszej szkoły.

UWAGA! Na spotkanie należy się zapisać albo piszą na naszego Facebooka, albo na maila kontakt@wsjj.pl

Na pierwszym spotkaniu omówimy, jak uczestnicy widzą działalność klubu i jak chcieliby w nim uczestniczyć + plany na najbliższe miesiące, m.in.:

  • wypady grupowe do japońskich restauracji, na japońskie filmy i wydarzenia
  • warsztaty zakładania letniego kimona yukata
  • japońskie gry
  • prezentacje o Japonii

I co jeszcze przyjdzie Wam do głowy. Klub jest stworzony dla młodych osób, które chciałyby rozwinąć i pogłębić swoje zainteresowania dotyczące Japonii w gronie rówieśników. Założeniem klubu jest to, że młodzież sama zarządza swoim czasem i zasobami, czyli nikt nie będzie Wam podawał niczego na tacy ani narzucał – sami decydujecie co i jak robicie, a szkoła i opiekun klubu zapewniają Wam warunki do realizowania swojej pasji.

Udział w działalności klubu jest bezpłatny, ale jeśli uczestnicy wymyślą np. wypad do kina czy podobny event, każdy uczestnik płaci za siebie.

Odbyły się już 2 spotkania, kolejne jest planowane na 17.11 o 17:30 – jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami lub po  prostu przyjdź.