pl
en
ja

Kursy od lutego

12:02 23 stycznia 2019

Kursy od lutego12:02 23 stycznia 2019

Wreszcie postanowiłeś spełnić swoje marzenie i nauczyć się japońskiego? Dobrze trafiłeś! Nauka u nas jest nie tylko przyjemna, ale i systematyczna, dzięki czemu masz gwarancję, że dobrze zainwestujesz swoje pieniądze.

 

Nasze 3 największe atuty (na podstawie ankiety semestralnej 2017/2018)

 1. Fantastyczna atmosfera, zarówno na zajęciach, jak i poza nimi (warsztaty, imprezy)
 2. Profesjonalna kadra zawsze gotowa do pomocy
 3. Lokalizacja 8 min. na piechotę od Metra Centrum (Żurawia 6/12)

 

Dołącz do największej szkoły języka japońskiego w Warszawie!

(zdjęcie z imprezy choinkowej)

 

Nasz największy atut według nas: systematyczna nauka – regularnie sprawdzane postępy, zadawane prace domowe, projekty w grupach, bezpłatne zajęcia dla osób, które mają zaległości, dziennik online, platforma e-learningowa (ćwiczenia skupione na kulturze Japonii, testy online, fiszki online, podcasty). Dzięki temu wszystkiemu masz gwarancję, że będziesz robił postępy nawet w przypadku tak egzotycznego języka, jakim jest japoński.

Nowy semestr rozpoczyna się po feriach zimowych i trwa do początku czerwca lub, w przypadku zajęć 1 x w tygodniu, do końca roku szkolnego. Poniżej rozpiska które grupy kiedy startują. Wszystkie poniższe grupy zaczynają naukę od zera. Jeśli chciałbyś zapisać się na inny poziom, listę grup na wyższych poziomach znajdziesz na końcu tej strony.

 

GRUPY OD ZERA (POZIOM A1) OD LUTEGO 2019

Grupa Tryb Dni zajęć Godziny zajęć Start Ilość godzin na semestr Cena semestru
IBUSUKI standardowy pn, śr 15:00-16:30 11.02.2019 60 1550zł
KANOYA* standardowy pn, śr 17:00-18:30 11.02.2019 60 1550zł
HIOKI* standardowy pn, śr 18:45-20:15 11.02.2019 60 1550zł
AIRA* standardowy wt, pt 17:00-18:30 12.02.2019 60 1550zł
NICHINAN* standardowy wt, pt 18:45-20:15 12.02.2019 60 1550zł
IYA* intensywny pt 15:30-17:45 15.02.2019 45 1200zł

*Zajęcia odbywają się na Żurawiej 6/12, zajęcia grupy Ibusuki odbywają się w siedzibie głównej na Kruczej 41/43

 

 • Wszystkie grupy A1 realizują w semestrze letnim ten sam materiał
 • Możesz zmienić grupę w trakcie trwania kursu
 • Podręczniki są zawarte w cenie kursu
 • Kurs kończy się otrzymaniem dyplomu (pod warunkiem zaliczenia testu semestralnego oczywiście:)
 • Możesz zrezygnować w dowolnym momencie kursu, zwrócimy Ci pieniądze za niewykorzystane zajęcia (umowa ma tygodniowy okres wypowiedzenia, co oznacza, że dajemy sobie 7 dni na przeprocesowanie Twojej rezygnacji)

 

TUTAJ DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH KURSACH

 

Osoby, które zapiszą się na kurs A1 od zera i ukończą 1 semestr w czerwcu będą miały możliwość „dorobienia” drugiego semestru na intensywnym kursie letnim w sierpniu (zajęcia 3x3h) – wtedy od października będą się uczyły już na poziomie A2. Ewentualnie będą mogły się zapisać na kontynuację (drugi semestr poziomu A1) od października.

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

 1. Wypełnij ten formularz
 2. Podpisz umowę online, którą Ci wyślemy (nie potrzebujesz podpisu online)
 3. Opłać kurs – jest to gwarancją rezerwacji miejsca.

I gotowe! Podręcznik otrzymasz na pierwszych zajęciach.

 

FAQ

 

Do kiedy trzeba się zapisać?

Mniej więcej do 20 stycznia jeszcze we wszystkich grupach są miejsca. „Ciasno” robi się w ferie.

 

Jak mam załatwić formalności?

Wszystkie formalności załatwiamy online, zarówno zgłoszenie, jak i umowę. Jeśli jesteś niepełnoletni, dane w zgłoszeniu powinien wprowadzić rodzic, on też podpisuje umowę.

 

Czy mogę Was odwiedzić przed podpisaniem umowy?

Oczywiście, ale będziesz się musiał umówić indywidualnie (kontakt@wsjj.pl), ponieważ nie mamy sekretariatu sensu stricte, a chcemy Ci zapewnić osobę, która Cię oprowadzi po szkole.

 

Na jakim poziomie będę po ukończeniu kursu?

Kursy A1 od lutego trwają do początku czerwca, jest to „połówka” kursu A1. Żeby osiągnąć „pełny” poziom A1 będziesz musiał zapisać się na drugi semestr tego kursu – będzie to możliwe albo latem (intensywny kurs letni, pół roku w miesiąc) albo od października. Ukończenie kursu A1 umożliwi Ci podejście do egzaminu na certyfikat Nihongo Noryoku Shiken N5, choć jeśli chciałbyś uzyskać dobry wynik, polecamy naukę dłuższą o kolejny semestr.

 

Kto będzie mnie uczył?

Wszystkie kursy na poziomie A1 od lutego 2019 prowadzi polska lektorka.

 

Waham się, zachęćcie mnie.

Przede wszystkim zerknij na naszego Facebooka https://www.facebook.com/japonski/, tam tętni życie szkoły, znajdziesz zdjęcia i filmiki z naszych naprawdę licznych imprez i warsztatów. Ucząc się z nami nie tylko otrzymujesz kompleksową usługę (kurs+podręcznik+platforma e-learningowa+bezpłatne zajęcia dodatkowe), ale stajesz się częścią WSJJ-owej społeczności, która składa się z prawdziwych pasjonatów, chętnie spotykających się razem po zajęciach i udzielających się np. na imprezach związanych z kulturą Japonii. Na koncie mamy już parę par, które poznały się u nas, a latem szykuje się pierwszy ślub 🙂 Także jeśli oprócz języka, chciałbyś rozwijać swoją pasję do Japonii, gorąco zapraszamy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne posty

 • Pierwszy krok ku przygodzie – bilet lotniczy

  Pierwszy krok ku przygodzie – bilet lotniczy

  W cyklu postów o podróżowaniu po Japonii trochę się zapędziłam, chciałabym więc wrócić do początku, czyli do kupowania biletu. Bilety do Japonii są drogie. Nie ma się co łudzić, że trafi Wam się okazja poniżej 1500zł, a nawet jeśli, to …Czytaj więcej
 • Miejskie legendy na Halloween

  Miejskie legendy na Halloween

  Halloween już lada dzień – gdzie się nie spojrzy, już widać dynie i inne ozdoby, kina ogłaszają maratony horrorów, a sklepy odzieżowe reklamują swoje kolekcje kostiumów. To jednak nic przy halloweenowym szaleństwie, które ma miejsce w Japonii! Obok Świąt Bożego …Czytaj więcej

Newsletter