pl
en
ja

Kursy online

Jedna godzina zajęć
lekcyjnych to 45 minut

Grupa może liczyć
maksymalnie 6 osób

Zajęcia prowadzą
lektorzy polscy i japońscy

Podręczniki i ich wysyłka do ucznia w cenie kursu

1200zł

semestr zajęć 1x w tygodniu
po 3 godziny lekcyjne (kurs skumulowany)

1550zł

semestr zajęć 2x w tygodniu
po 2 godziny lekcyjne (standardowy)

100zł

60 min zajęć indywidualnych


Oszczędność czasu

Szkoda Ci czasu na dojazdy? A może po prostu nie możesz wyrwać się z domu? Mieszkasz poza Warszawą? W dzisiejszych czasach nie stanowi to już żadnej przeszkody!

Wysoka jakość

Kurs online w WSJJ za pomocą profesjonalnej platformy e-learningowej Langlion nie odbiega niczym od zwykłego kursu poza drobnym szczegółem – spotykamy się nie w prawdziwej klasie, ale w wirtualnej. Takiej z tablicą, podręcznikiem i lektorem z kwalifikacjami.

Zalety naszych kursów online

Jak wygląda korzystanie z platformy Langlion

Prowadzimy kursy online korzystając z platformy e-learningowej Langlion, której największą zaletą jest fakt, że po zakończeniu wirtualnych zajęć, uczeń ma dostęp do wszystkich materiałów z nimi związanych w jednym miejscu, dzięki czemu nie musisz ściągać nic na swój komputer, bo materiały zawsze dostępne są online.

 

O naszych kursach

Nauczając kładziemy nacisk na „mocny start” – przerabianie hiragany i katakany przez pół roku to nie u nas! Oprócz tego stawiamy na równomierny rozwój wszystkich umiejętności: mówienia, pisania, czytania i słuchania. Regularnie korzystamy z materiałów audio-video, śpiewamy piosenki, układamy haiku i piszemy listy po japońsku.

Nasze kursy charakteryzuje dodatkowo duża systematyczność – częsta kontrola postępów, przy wsparciu platformy e-learningowej sprawia, że uczeń w każdym momencie kursu jest świadomy, jakie posiada umiejętności.

W ofercie kursów online mamy jedynie zajęcia w trybie standardowym (2x w tygodniu po 90 minut), żeby zwiększyć Twoją styczność z językiem.

Zapisując się do nas zyskujesz:

– podręczniki i ich wysyłka w cenie kursu

– dostęp do platformy e-learningowej (dziennik online, testy, monitowanie postępów)

– bezpłatne konsultacje mailowe

– możliwość wyjazdu do Japonii w wyjątkowo atrakcyjnej cenie

– gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku rezygnacji z kursu (po upływie okresu wypowiedzenia) niezależnie od przyczyny rezygnacji

– bezpłatną wysyłkę dyplomu po ukończeniu kursu

– w razie poinformowania lektora o nieobecności możliwość odtworzenia nagrania z zajęć

Wymagania sprzętowe

– komputer z w miarę szybkim internetem

– zestaw słuchawki+mikrofon (niekoniecznie, ale polecamy, gdyż niweluje sprzężenie zwrotne)

Chcesz się przekonać, czy wszystko będzie działało? Umów się na bezpłatną próbną rozmowę pisząc na kontakt@wsjj.pl. Przy okazji będziesz mógł przedyskutować szczegóły kursu oraz zapisów, zobaczysz też, jak wygląda „wirtualna klasa”.

Opłaty

Opłatę za kurs przyjmujemy wyłącznie przelewem. Można płacić z góry za cały rok, za semestr, semestr na pół lub w miesięcznych ratach → przy płatności miesięcznej doliczane jest 10% wartości kursu.

Dane do przelewu:

Warszawska Szkoła Języka Japońskiego

Krucza 41/43 lok.73, 00-525 Warszawa

Nr konta: 41114020040000340275048070

NIP: 5321765789 REGON:147108960

GRUPY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 (kliknij w harmonijkę)

poziom A1 - początkujący

Grupa Tryb Dni zajęć Godziny zajęć Start Ilość godzin na semestr Cena semestru
UTSUNOMIYA standardowy pn, śr 15:00-16:30 8.10.2018  60  1550 zł zapisz się
ONOMICHI standardowy pn, śr 12:00-13:30 8.10.2018 60 1550 zł zapisz się
YUFUIN intensywny sb 16:00-18:15 6.10.2018 45 1200 zł zapisz się
BEPPU standardowy wt, czw 18:45-20:15 9.10.2018 60 1500 zł zapisz się

.

Najczęściej zadawane pytania

Jak sprawdzacie umiejętności uczestników?

Testami online. Są one na czas, żeby zachęcić Cię do samodzielnego rozwiązywania testu. Oceny z testu są potem wyświetlane w Twoim panelu ocen. Do rozwiązywania testów będziesz potrzebował włączyć na swojej klawiaturze opcję pisania po japońsku (nie wymaga to instalacji żadnych dodatkowych komponentów, wystarczy włączyć tę opcję w Preferencjach języka w Windowsie).

Czy dostanę też podręcznik?

Zgadza się. Choć nauczyciel, żeby grupa mogła nadążać, będzie wyświetlał Wam na ekranie wirtualny podręcznik, jego papierową kopię (nie kserówki) otrzymasz od nas bezpłatnie.

Jak sprawdzane są prace domowe?

Jeśli zadane jest ćwiczenie z podręcznika, sprawdzacie je na początku zajęć, jeśli zaś jest to praca pisemna, lektor sprawdza przesłane przez Ciebie zdjęcie lub skan pracy domowej.

A co jeśli będę chciał zrezygnować?

W takim wypadku, z zachowaniem tygodniowego okresu wypowiedzenia, zwracamy Ci całą kwotę za niewykorzystane zajęcia, niezależnie od powodu rezygnacji.