pl
en
ja

Nauka w Japonii

Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby uczyć sie japońskiego „u źródła”, do zapoznania się z ofertą naszej partnerskiej szkoły w Japonii – ARC Academy. Jest to szkoła z 25-letnią tradycją, posiadająca filie w Tokio, Yokohamie, Osace oraz Kioto, dzięki czemu uczniowie mogą wybrać miejsce, w którym chcą się uczyć (osobiście polecamy Kioto!). Dodatkowo jako jedna z niewielu szkół językowych oferuje możliwość uczestnictwa w intensywnych kursach letnich już od 4 dni, co znaczy, że nie trzeba od razu zapisywać się na cały, kilkutygodniowy kurs.

ARC Academy dodatkowo asystuje w znalezieniu zakwaterowania oraz zapewnia angielskojęzycznych opiekunów. Wyjątkowo bogata oferta kursów – od kilkutygodniowych kursów letnich, poprzez kursy przygotowujące do egzaminów na certyfikat, po biznesowe- zadowoli nawet najbardziej wymagających pasjonatów języka japońskiego.

Główne zalety nauki w ARC Academy:

  • Masz możliwość nauki w różnych miastach w Japonii
  • Nie musisz zapisywać się od razu na cały kurs
  • Zatrzymujesz się u rodziny lub w akademiku – ty wybierasz
  • Szkoła zapewnia wycieczki i zajęcia pozalekcyjne (podczas intensywnych kursów letnich)
  • Angielskojęzyczny opiekun na miejscu
  • Bezpłatne konwersacje przed i po lekcjach

 

Polecamy zapoznanie się ze szczegółami kursów bezpośrednio na stronie ARC Academy lub poprzez jej broszurę online.

Dzięki podpisaniu umowy z ARC Academy nasi uczniowie mogą aplikować bezpośrednio przez naszą szkołę, co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami (w przypadku osób z zewnątrz opłata aplikacyjna wynosi 200zł). Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni dla siebie kurs, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!