Wybraliśmy nowego skarbnika klubu – witamy na pokładzie Agnieszka Lech!
Obecny skład zarządu:
Daria Wolf: Przewodnicząca (Cesarz)
Patryk Marynowski: Wiceprzewodniczący (Shogun)
Sekretarz: Jerzy Mazurek
Skarbnik: Agnieszka Lech
Wybory przeprowadzone zostały jako ankieta online,  gdyż Korona-ferie nam nie straszne i klub wyciąga wszystko co najlepsze z platformy online! Jako, że członkowie klubu mieli niepowtarzalną okazję być w swoich domach podczas spotkania, postanowiliśmy to wykorzystać i pogadać o tym, co takiego fajnego japońskiego te domy skrywają, a co do klubu się przynieść nigdy nie dało. Parawany w japońskie śliwy, przeraźliwie drogie figurki, hektary półek z mangami, całe ściany w kawaii przypinkach… O rety, ale było kolorowo i ile dobrej zabawy. W każdej chwili członkowie klubu mogli udostępnić też reszcie swoje pulpity i opowiadać o tym co tylko chcieli – wydaje się, że bardzo się wszystkim ta forma spotkania spodobała! (*^^*)
Na koniec, mogąc się cieszyć z konta Netflix jednego z członków klubu, obejrzeliśmy sobie grupowo jeden z ostatnio dodanych filmów Ghibli – „Narzeczona dla Kota”!
Zapraszamy na następne zajęcia online – będzie okazja posłuchać, jak opowiadamy sobie nawzajem japońskie baśnie, i może znowu coś razem obejrzymy? ;3