Wszystko o płatnościach

Atrakcyjne, przejrzyste i elastyczne - takie są opłaty w naszej szkole japońskiego. Zobacz za co płacisz, co konkretnie dostajesz w tej cenie i na co… nie musisz u nas wydawać pieniędzy.

 • Kurs grupowy

  1250 zł
  Semestr zajęć 1x w tygodniu po 3 godziny lekcyjne (czyli 135 minut)
  1600 zł
  Semestr zajęć 2x w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (czyli 90 minut)
 • Kurs indywidualny

  120 zł
  Cena 60 minut zajęć prowadzonych dla jednej osoby.
  160 zł
  Cena 60 minut zajęć, jeśli przyjdziesz z drugą osobą.
  1200 zł
  Kurs wykupuje się w pakiecie po 10 zajęć.

  Umów się na lekcje indywidualne

  Sprawdź

Czytelne zasady

 • Wybierasz dogodną formę opłat

  Możesz zapłacić za cały rok z góry, za semestr, podzielić semestr na pół lub na miesięczne raty. Przy płatności miesięcznej musimy jednak doliczyć 10 proc. ceny. Zawsze wystawiamy faktury.

 • Nie kupujesz podręczników

  Wykupując kurs grupowy, nie ponosisz już kosztów związanych z zakupem materiałów do nauki. Pakiet startowy wliczony w cenę składa się z naszego autorskiego podręcznika, zeszytu i kart do nauki znaków.

 • Książki otrzymujesz pod same drzwi

  Jeśli za granicą, koszt po Twojej stronie to 100 zł, jeśli mieszkasz w Europie i 200 zł, jeśli poza nią, obojętnie ile przesyłka faktycznie kosztuje (a zwykle jest droższa). No chyba, że mieszkasz w Papui-Nowej Gwinei, to wtedy ponegocjujemy :)

 • Możesz zrezygnować, ale nie tracisz

  Jeśli zrezygnujesz z kursu przed jego rozpoczęciem, zwrócimy Ci całą kwotę. Ale nawet jeśli zrezygnujesz w trakcie kursu, odzyskasz pieniądze za niewykorzystane zajęcia. Tylko pamiętaj: umowa ma tygodniowy okres wypowiedzenia.

Skontaktuj się z nami

00-525 Warszawa
ul. Krucza 41/43 lok. 73
+48 534 643 239

Dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-16

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej