Zobacz! Mamy dla Ciebie wideokursy

Interesujesz się kulturą Japonii? Chciałbyś podróżować po Kraju Kwitnącej Wiśni? A może marzy Ci się, aby obejrzeć "Dragon Ball" po japońsku? Dobrze trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie pierwszy w polskim internecie kurs wideo języka japońskiego.

Wideokursy japońskiego to sama wygoda

 • Kontakt z najlepszymi lektorami

  Nagrania z native speakerem, webinary na żywo z lektorem, angażujące ćwiczenia… - poprzez wideokursy, nauka języka japońskiego na poziomie początkującym jest nie tylko efektywna, ale i dostępna gdziekolwiek jesteś!

 • Szeroki dostęp do materiałów

  Po każdej lekcji możesz wrócić do materiału wideo lub pobrać pliki: zarówno PDF-y z gramatyką lub ćwiczeniami, jak i MP3 z nagranymi słówkami i dialogami. Mamy też dla Ciebie fiszki online. Wszystko po to, abyś od razu uczył się poprawnej wymowy i akcentu.

 • Spokojna nauka krok po kroku

  Wideokursy liczą po kilkanaście modułów, ale nie będziesz mieć trudności z przyswojeniem takiej dawki wiedzy. Uczysz się w swoim tempie, a kolejne lekcje są udostępniane w miarę postępów. Oczywiście w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji w grupie motywacyjnej na Facebooku.

 • Świetny prezent dla bliskich

  Nauka języka potrafi zarażać. Przekonasz się o tym, robiąc bliskiej osobie prezent w postaci wideokursu "Japoński od zera". Wystarczy zaznaczyć opcję "Kup na prezent". Po zamówieniu, wygenerujemy voucher z kodem, który będzie już gotowy do wydrukowania i podarowania.

Japoński od zera

Kurs wideo dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z językiem japońskim lub nieco go poznały, ale chcą przypomnieć i uporządkować podstawową wiedzę. Idealny kurs na rozpoczęcie przygody z japońskim.
Składa się z 7 modułów, a każdy to 4-6 lekcji.

Premiera już wiosną!

Japoński Podstawowy 1

Witamy Cię na poziomie A1. Czas na drugi japoński sylabariusz, katakanę, ale nie tylko. Podczas tego wideokursu nauczysz się też m.in. odmieniać czasowniki w czasie teraźniejszo-przyszłym i poznasz większość podstawowych partykuł.

Kup kurs


Premiera już latem!

Japoński Podstawowy 2

Jesteś wciąż na poziomie A1, ale hiragana i katakana nie mają już przed Tobą tajemnic. Podobnie jak odmiana czasowników i partykuły. W tym wideokursie zaczniesz naukę znaków i nauczysz się odmieniać czasowniki w czasie przeszłym. Po ostatnim spotkaniu będziesz mógł ogłosić, że znasz już japoński na poziomie podstawowym!

Kup kurs

Wolisz inaczej?

Skontaktuj się z nami

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Honorujemy Kartę Warszawianki i Warszawiaka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej