Wszystkich zainteresowanych pracą w Kraju Kwitnącej Wiśni zapraszamy na spotkania informacyjne 3, 4, 9 i 10 listopada. Oferty dotyczą pracy w firmach Axia Agency i Daiwa Resort. Szczegóły ofert poniżej. Osoby zainteresowane samym przyjściem na spotkanie i posłuchaniem o warunkach pracy prosimy o rejestrację na kontakt@wsjj.pl.Oczywiście, żeby tylko posłuchać  nie trzeba spełniać żadnych warunków oferty 🙂

Jeśli zaś jesteś już zainteresowany ofertą, przyślij nam na ten sam adres swoje CV, będziesz mógł odbyć rozmowę kwalifikacyjną na miejscu.

 

Axia Agency

 

Nie trzeba mieć certyfikatu z japońskiego! Wystarczy japoński na poziomie N4.

Szczegóły oferty:

Firma: AXIA Agency, www.axia-ag.co.jp

Kogo poszukujemy? Pracownika etatowego, który będzie odpowiedzialny za kontaktowanie firm szukających pracowników z osobami chętnymi do pracy. (3 miesięczny okres próbny, a potem umowa na etat)

Szczegółowy opis pracy: Rekrutacja osób na etat i prace dorywcze. Przygotowanie strategii marketingowej informującej o rekrutacjach, przeprowadzanie konsultacji, planowanie szkoleń dla nowych pracowników i opieka nad ich dalszym rozwojem.

Wynagrodzenie: 205 000 jen. (uśredniona pensja zawierająca podstawę:160 000 + wynagrodzenie za sprzedaż i ewentualne nadgodziny) Dodatkowo firma opłaca koszty dojazdów. Możliwość podwyżek. Dodatkowo bonusy – 2 razy do roku w czerwcu i grudniu.

Oddziały: 4 w Tokio i 1 w Yokohamie

Godziny pracy: 9:30-18:00 (czasem możliwość nadgodzin)

Dni wolne: weekendy i święta. Płatny urlop. W 2019 łącznie 130 dni.

 

O firmie

Średni wiek pracowników to 29,7 lat. Stosunek liczby kobiet do liczby mężczyzn to 5:5.  Osoby w wieku 20-29 lat stanowią ponad 50% firmy. System oceny: Zwracamy szczególną uwagę na proces i sposób wykonania pracy.  Nie oceniamy tylko wyników, ale również każdodniowy wysiłek. Możliwość szkoleń: Ważny jest dla nas indywidualny rozwój pracownika – oferujemy wiele szkoleń z zakresu poprawy wydajności pracy, zarządzania, umiejętności biznesowych i innych.

Harmonia: Hołdujemy zasadzie work-life balance. Wprowadzamy różne rozwiązania, które mają na celu zmniejszenie ilości godzin pracy.

Kółka zainteresowań: Mamy ponad 10 kółek zainteresowań wewnątrz firmy – m. in są to klub sportowy czy klub kulturowy

Goal in Bonus: Dla oddziałów, które osiągnęły wyznaczone przez siebie cele oferujemy wycieczki wewnątrz kraju (w ustalonym budżecie)

Spotkanie informacyjne: 3 listopada od godz.12:00, 4 listopada od godz. 18:00 (tego dnia mogą odbyć się też indywidualne rozmowy kwalifikacyjne)

Miejsce: Warszawska Szkoła Języka Japońskiego, ul. Krucza 41/43 lok.73

CV: w języku angielskim lub japońskim na kontakt@wsjj.pl

 

 

Daiwa Resort

 

Nie jest wymagany certyfikat, wystarczy japoński na poziomie N4.

Szczegóły oferty

 • Rozpoczęcie pracy: ok. 1.04.2020 (dokładna data do indywidualnego ustalenia)
 • Początkowa płaca:  150,000-170,000 jenów (a następnie premie oraz coroczne podwyżki pensji)
 • Dni wolne od pracy: 114 dni (w tym 10 dni płatnego urlopu)
 • Dopłata do biletu oraz kosztów przygotowania do pracy do wysokości 100,000 jenów.
 • Zamieszkanie: firmowe dormitorium (cena wynajmu 5,000-10,000 jenów) – osoby w związku małżeńskim będą proszone o wynajęcie mieszkania na własną rękę.

Termin rekrutacji

 • 9 listopada 18:00-21:00 (prosimy o przybycie o 17:50)
 • 10 listopada 2019 w godzinach 9:00-13:00 (prosimy o przybycie o 8:50)

pierwsza godzina spotkania – spotkanie informacyjne + czas na pytania i odpowiedzi
potem odbędą się indywidualne rozmowy rekrutacyjne

 • Miejsce: Warszawska Szkoła Języka Japońskiego, ul. Krucza 41/43 lok.73

Wymagania:

 • ukończenie minimum 3-letnich studiów licencjackich
 • znajomość języka japońskiego  na poziomie co najmniej N4
 • CV w języku japońskim (ostatecznie po angielsku)

Sposób aplikowania:

W celu rejestracji prosimy o wysłanie maila z tematem „Daiwa Resort – rekrutacja” z załączonym CV ze zdjęciem oraz skanem certyfikaty znajomości języka japońskiego na adres kontakt@wsjj.pl

Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do dnia 10 listopada (liczba miejsc jest ograniczona). Oferta jest otwarta dla wszystkich kandydatów (nie tylko z naszej szkoły) spełniających powyższe warunki.