Zapraszamy lektorów języka japońskiego z całej Polski na szkolenie, które wyposaży Was w podstawowe narzędzia do motywowania uczniów do nauki oraz pokaże, jak łatwo i szybko uatrakcyjnić zajęcia. Szkolenie przeprowadzą:
Kunio Aonuma – specjalista z Japan Foundation o
Monika Zachaj – metodyk i dyrektorka WSJJ
Ryotaro Sakamoto – lektor i menedżer WSJJ
Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich, który pracują lub planują pracować w zawodzie lektora języka japońskiego. Ponieważ wszystkie moduły szkolenia zostaną przeprowadzone w całości po japońsku, uczestnicy powinni posiadać poziom tego języka na poziomie co najmniej Nihongo Noryoku Shiken N2.
 
Szkolenie składa się z trzech modułów:

Każdy moduł trwa 3 godziny zegarowe (w tym 15-minutowa przerwa kawowa). Wszystkie materiały do szkolenia są zawarte w cenie. Można zapisać się tylko na jeden moduł, natomiast osoby, które wezmą udział we wszystkich trzech modułach, otrzymają dyplom ukończenia szkolenia.

 
Zapisy:  należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy kontakt@wsjj.pl podając swoje imię i nazwisko, adres (lub dane firmy do wystawienia faktury) oraz nazwę uczelni/firmy. Zapisy są prowadzone do 18 stycznia włącznie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Prawo do uczestnictwa mają wyłącznie osoby, które opłaciły spotkanie/szkolenie (z pominięciem ostatniego spotkania, które jest bezpłatne).
 
Oprócz garści informacji z zakresu metodyki nauczania, zwłaszcza motywowania uczniów do nauki, uczestnicy uzyskają proste i łatwe w użyciu narzędzia, które uatrakcyjnią zajęcia. Do tego tego garść pomysłów na gry językowe, do pomocy których potrzebne są jedynie kartka papieru i coś do pisania – zbawienie, gdy zostało 10 minut do końca zajęć i nie wiadomo, co robić, lub gdy nauczyciel nie ma czasu na przygotowanie bardziej „wyrafinowanych” gier.
 
Dane do przelewu:

Warszawska Szkoła Języka Japońskiego
Krucza 41/43 lok.73, 00-525 Warszawa
Nr konta: 41114020040000340275048070
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Szkolenie”