W związku z zarządzeniem zamknięcia placówek edukacyjnych od czwartku 12.03.2020 w naszej szkole od piątku 13.03 zajęcia będą odbywały się wyłącznie w trybie online. Dotyczy to zarówno zajęć grupowych, jak i indywidualnych. Obie placówki szkoły, na Kruczej i Nowogrodzkiej zostaną zamknięte.

Do wszystkich uczniów został wysłany email zawierający instrukcję logowania się do aplikacji, za pomocą której będą prowadzone zajęcia online (nie będzie to platforma Langlion). Linki do logowania się do konkretnych grup zostaną wysłane na dzień przed zajęciami. Link jest aktywny tylko w dniu i godzinach, w których grupa ma zajęcia.

Jeśli do tej pory nie otrzymałeś danych do logowania (bądź innych wiadomości od nas), prawdopodobnie:

1. Zapisując się do nas nie wyraziłeś zgody na otrzymywanie maili – żeby otrzymać dane musisz napisać do nas maila z prośbą o nie

2. Mail poszedł do spamu – poszukaj w skrzynce spamowej

3. Mail poszedł, ale na adres Twojego rodzica, jeśli jesteś niepełnoletni

4. Podałeś błędny adres email – co zrobić? patrz punkt 1.

W lekcji online można wziąć udział przez smartfona/iPhona, wystarczy po kliknięciu w link przesłany przez szkołę, zainstalować wersję aplikacji na konkretne urządzenie.  Polecamy jednak korzystanie z komputera oraz słuchawek z mikrofonem – poprawia to znacznie jakość uczestnictwa w zajęciach.

Od teraz wszystkie testy będą pisane online, a prace domowe wysyłane i sprawdzane mailowo lub przez system Langlion.