← Wróć do listy artykułów

Kahoot Challenge: sprawdź swoją wiedzę o "Kimi no na wa"

Kahoot Challenge: sprawdź swoją wiedzę o "Kimi no na wa"

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 zapraszamy na Kahoota sprawdzającego Waszą wiedzę na temat anime Kimi no na wa. Na zwycięzców czekają interesujące nagrody!

plakat reklamujący wydarzenie

Niedzielny quiz jest częścią cyklicznych wydarzeń pt. Kahoot Challenge, które mają na celu poprzez dobrą zabawę przybliżyć kulturę Japonii. 

Tym razem przepytamy Was z wiedzy o prawdopodobnie najbardziej rozpoznawanym tytule ostatnich lat. Mowa oczywiście o Kimi no na wa. Do udziału w quizie niepotrzebna jest znajomość języka japońskiego, ale na pewno warto odświeżyć sobie informacje o twórcach i fabule ;) Delikatnie podpowiemy, że możecie spodziewać się dosyć szczegółowych pytań odnośnie wydarzeń w filmie!

Warto jednak włożyć w przygotowania trochę wysiłku, bo na pierwsze trzy miejsca na podium czekają wspaniałe nagrody.

nagrody

 

Poniżej garść najważniejszych informacji:

Kiedy?: 3 września,  g.11:00 

Jak długo to potrwa?: ok. 25-30 minuty

Gdzie?: na ZOOMie 

Dla kogo?: Dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniem!

Zapisy: poprzez poniższy formularz

 

Skontaktuj się z nami

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej