Wybierz kurs indywidualny i porozmawiajmy na osobności!

Chcesz wziąć udział w kursie japońskiego, ale nie masz czasu na zajęcia grupowe? Spokojnie, nie zostawimy Cię na lodzie, bo prowadzimy też lekcje indywidualne. To propozycja dla osób, które wolą elastyczny plan zajęć lub po prostu szybciej uczą się w wąskim gronie.

Ze względu na duże zainteresowanie i pełne obłożenie grafików naszych lektorów musimy wstrzymać rejestrację zgłoszeń na indywidualne kursy online. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zachęcamy do zapisów na kursy grupowe!

Zapisz się

Indywidualny kurs online to liczne korzyści

 • Lekcje dopasowane do potrzeb

  Jeśli wypełnisz już formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą, aby zapytać o potrzeby językowe i poziom, który reprezentujesz.

 • Dostęp do autorskich podręczników

  Nie pracujesz na kserówkach zaczerpniętych z wielu różnych książek. Naszą dumą są autorskie podręczniki, dlatego korzystasz z tych samych materiałów, co kursanci z zajęć grupowych. Wcześniej oczywiście dopasujemy podręcznik do Twojego poziomu językowego.

 • Nauczyciele z Polski lub Japonii

  Nasi lektorzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu lekcji indywidualnych. Masz do dyspozycji zarówno Polaków, jak i Japończyków mówiących po polsku lub angielsku. Każdy native speaker ma za sobą odpowiednie szkolenia, dlatego masz pewność, że uczy Cię osoba dobrze przygotowana do zawodu.

 • Przyjazne zasady płatności

  Jeśli z różnych powodów nie możesz dokończyć wykupionego pakietu lekcji, nie tracisz pieniędzy - zwrócimy Ci opłaty za niewykorzystane zajęcia. Jesteśmy też elastyczni w przypadku pojedynczych spotkań. Możesz je bezpłatnie odwołać, jeśli uprzedzisz nas o tym dzień wcześniej.

Umów się na indywidualny kurs

Wszystkie lekcje indywidualne odbywają się online. Dokładamy wszelkich starań, by spełniły Twoje oczekiwania i Cię nie zawiodły.

Autorskie materiały dostarczy Ci kurier, a e-lekcje odbędą się na ZOOMie. Dzięki platformie LangLion będziesz mieć dostęp między innymi do: dziennika, podręczników i prac domowych.

Wypełnij formularz,
a my zorganizujemy Twój kurs

Sprawdź

Maneki-neko - figurka kota w pozycji siedzącej z podniesioną łapą

A tutaj dowiesz się wszystkiego o płatnościach

Sprawdź

Wolisz inaczej?

連絡先

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
+48 792 598 455

月曜日から金曜日まで 9:00-14:00

個人情報の利用に同意する