← Wróć do listy artykułów

Świąteczny voucher na kurs japońskiego

Świąteczny voucher na kurs japońskiego

Ho, ho, ho! Czy Wy też zaczęliście już myśleć o prezentach na święta? Chcielibyśmy dziś dorzucić naszą propozycję w postaci vouchera na jeden semestr nauki języka japońskiego w Warszawskiej Szkole Języka Japońskiego!

Jeśli macie w swoim gronie pasjonatów japońskiej kultury czy po prostu wielbicieli nauki języków orientalnych, to voucher może być ciekawą propozycją.

Na pierwszym semestrze uczymy wszystkich trzech sylabariuszy, prostych konwersacji na najbardziej codzienne tematy - poznamy liczby, godziny, dni tygodnia, powiemy coś o sobie, opiszemy swój dzień i zaprosimy się na kawę. No i przede wszystkim będzie mnóstwo okazji aby porozmawiać o Japonii z innymi pasjonatami:) Można dołączyć również do kursów na wyższych semestrach. Zainteresowany? Poniżej garść informacji!

Jak mogę kupić voucher?

Napisz na adres kontakt@wsjj.pl i podaj nam dane do wysyłki. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, prześlemy voucher kurierem na podany adres.

Jak wygląda wykorzystanie vouchera przez osobę obdarowaną?

Osoba, która dostanie voucher powinna zapisać się na zajęcia tutaj, wybierze sobie konkretną grupę i poziom. W "Uwagach" powinna wpisać, że otrzymała voucher, co zwalnia ją z opłaty za zajęcia.

A co, jeśli nie będzie miejsca w wybranej grupie?

Jest to możliwe, dlatego polecamy zapisanie się na zajęcia jak najwcześniej (jest to już możliwe), miejsca kończą się zwykle już po koniec stycznia. Jeśli nie będzie miejsca w wybranej grupie, prosimy o kontakt i wtedy zwracamy w całości kwotę vouchera na konto, z którego przyszły pieniądze.

Jak wygląda voucher?

Voucher prezentuje się jak na poniższym zdjęciu - jak widzicie wygląda wyjątkowo dobrze w towarzystwie choinki ;)

Wkładamy go w elegancką kopertę i całość dodatkowo pakujemy w kopertę kurierską.

Nie wiem czy osoba obdarowana będzie chodziła na zajęcia raz czy dwa razy w tygodniu, w związku z tym nie wiem, na jaką kwotę powinienem wykupić voucher.

Wykup voucher na niższą kwotę (1250zł), gdy osoba obdarowana wybierze kurs 2x w tygodniu (1500zł), na jej koncie będzie widniała niedopłata 350zł - różnicę możesz pokryć Ty albo ona, ale tak czy inaczej będzie mogła rozpocząć kurs, a dopłatę uiścić w późniejszym terminie.

Chcesz sprawdzić jakie mamy grupy w nadchodzącym semestrze? Zerknij tutaj 

 

Skontaktuj się z nami

00-525 Warszawa
ul. Krucza 41/43 lok. 73
zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej