LEKCJE INDYWIDUALNE


Nasi lektorzy udzielają lekcji prywatnych. Mają Państwo do dyspozycji lektorów Polaków i Japończyków mówiących po polsku lub po angielsku.


Lekcje wykupuje się w pakiecie po 10 zajęć (1000zł).


Wystawiamy faktury.


Zajęcia można bezpłatnie odwołać najpóźniej w dzień przed zajęciami.

Cennik

Koszt 60 minut zajęć indywidualnych:

1 osoba

2 osoby

Dla kogo są zajęcia indywidualne?

Dla wszystkich, którzy czasowo nie mogą wziąć udziału w zajęciach grupowych.

Gdzie odbywają się zajęcia indywidualne?

W salach w naszej siedzibie głównej na Kruczej, sporadycznie w salach wynajmowanych w biurach coworkingowych w ścisłym centrum Warszawy.

Uczyłem się kiedyś japońskiego – chcę się zapisać na parę lekcji, przypomnieć sobie i dołączyć do grupy. Czy jest taka opcja?

Oczywiście, często prowadzimy indywidualne zajęcia wyrównawcze, zwłaszcza w okresie letnim, żeby w październiku uczeń mógł rozpocząć naukę równo z grupą.

Nie mogę dokończyć 10-godzinnego pakietu, który u Was wykupiłem. Czy reszta lekcji przepada?

Oczywiście, że nie. Zwrócimy Ci pieniądze za niewykorzystane zajęcia.

Z jakich materiałów korzystacie podczas zajęć indywidualnych?

Korzystamy z reguły z tych samych podręczników, co na zajęciach grupowych. Oczywiście wcześniej dopasowujemy podręcznik do poziomu ucznia. Nie pracujemy na tzw. kserówkach, tj. materiałach kserowanych z różnych podręczników, gdyż wprowadza to chaos w procesie nauczania, zarówno ze strony ucznia, jak i nauczyciela.

Co byście poradzili – zajęcia indywidualne czy grupowe?

Dużo zależy od stanu wiedzy ucznia oraz jego charakteru. Osobom o silnej motywacji, systematycznym, polecamy zajęcia prywatne. Zaletą zajęć grupowych jest zaś fakt, że zobowiązując się do pojawiania się o danej godzinie, w danym w dniu w szkole, niejako „zmuszamy się” do systematyczności (co oczywiście jest na plus!). Wartością dodaną jest fakt, że zyskujemy grono osób, które dzielą z nami pasję.

Mam zmienny grafik, czy mógłbym umawiać się co tydzień na inny dzień?

Jest to możliwe, ale z reguły lektorzy są niechętni braniu takich zajęć, więc mogą być problemy ze znalezieniem nauczyciela.

Zdecydowałem! Chcę się zapisać na zajęcia indywidualne – co dalej?

Wypełnij formularz. Jest on szyfrowany, więc Twoje dane są bezpieczne. Dane z formularza wykorzystujemy do stworzenia umowy online, którą przysyłamy Ci na maila, ale zwykle wcześniej ktoś się z Tobą skontaktuje, żeby zbadać Twoje potrzeby językowe, poziom. Po podpisaniu umowy i wniesieniu opłaty za pierwszy pakiet, możesz chodzić na zajęcia!