← Wróć do listy artykułów

Dlaczego 75% naszych uczniów nie chce powrotu do zajęć stacjonarnych?

Dlaczego 75% naszych uczniów nie chce powrotu do zajęć stacjonarnych?

... bo lubią nasze zajęcia online!

W ankiecie semestralnej z lutego br., zapytaliśmy uczniów o to jak widzą przyszłość szkoły w nadchodzącym roku szkolnym i o wrażenia z nauki na zajęciach online u nas. Chcielibyśmy podzielić się z Wami jej wynikami oraz przedstawić kilka wniosków i pomysłów na przyszłość.

Lekcje online łączą ludzi i oszczędzają czas!

Nasza Warszawska Szkoła Języka Japońskiego jest warszawska już tylko z nazwy :) Około 43% uczniów łączy się z nami z innych miast (lub miejsc na świecie!), a wyniki ankiety wskazują, że nawet warszawiacy wolą uczyć się u nas online!

Zajęcia na medal 🏅

Jest nam super miło, bo uczniowie zajęcia online ocenili średnio na 9 w 10 punktowej skali! W tym roku szkolnym, japońskiego uczyło się u nas aż 3️⃣5️⃣0️⃣ osób, a my mimo tej dużej liczby, nieustannie staramy się zachować indywidualne podejście do każdego z Was, poszerzać swoją ofertę i dostarczać jak najlepszy poziom zajęć.

Przebojowi, profesjonalni lektorzy i fajna atmosfera to jedno, ale taki wynik to po części zasługa przygotowanych przez nas materiałów, z których korzystamy na zajęciach.

💛 Spośród przygotowanych przez nas materiałów do nauki, uczniowie jako swoje ulubione wytypowali: fiszki na Memrise, karty kanji i zeszyt do pisania znaków!

Słuchamy potrzeb naszych uczniów!

Wśród odpowiedzi do ankiety pojawiły się głosy proszące o:

🎵 więcej słuchanek - w odpowiedzi na te prośby, w najbliższej przyszłości stworzymy dodatkowe nagrania audio do naszego projektu z czytankami :)

🎡 spotkania na żywo - w głównej mierze z zajęciami zostaniemy w trybie online, ale bardzo chcemy budować naszą szkolną wspólnotę i już planujemy powrót do warsztatów i spotkań integracyjnych (oczywiście jeśli sytuacja pandemiczna nie ulegnie nagłemu pogorszeniu!)

🐘 kursy bez pośpiechu - wiemy, że dla niektórych z Was zajęcia 1xtyg i dwa semestry do opanowania to DUŻO. Dlatego po wielu dyskusjach i przemyśleniach, doszliśmy do wniosku, że od października 2022 kursy 1xtyg zmienią swoją formułę na kursy bez pośpiechu, na których grupy przerobią połowę podręcznika. Pozwoli to na zwiększenie ilości powtórek, dodatkowych ćwiczeń i konwersacji podczas zajęć!

 

Na koniec chcemy się podzielić jeszcze kilkoma ciepłymi komentarzami od naszych uczniów. Było ich naprawdę dużo, niektóre z nich naprawdę długie, za każdy jesteśmy bardzo wdzięczni🙇‍♀️💛

"Jesteście fantastyczną szkołą językową, przygotowane przez was materiały do nauki są bardzo zróżnicowane i każdy znajdzie najlepsze dla siebie źródło nauki (moim są zdecydowanie fiszki na telefonie), bardzo dużo się nauczyłam przez ostatnie 2 lata i nadal nie tracę motywacji do dalszej nauki! Dziękuję!"

✨

"Kursy są prowadzone w bardzo profesjonalny i staranny sposób, a do tego z dużym zaangażowaniem lektorów. Ciepła atmosfera, cierpliwość i skłonność do tłumaczenia nawet zagadnień nawet z przeszłych semestrów zdecydowanie pozytywnie wyróżniają szkołę. Podobnie jak kreatywny sposób prowadzenia zajęć czy możliwość doboru tempa kursu do własnego tempa nauki (poprzez kursy intensywne, standardowe, wakacyjne, etc.)”

✨

"Dołączenie do tej szkoły było najlepsza decyzją w życiu😊
Zamierzam tu zostać do ostatnich poziomów nauki! "

✨

"Zajęcia w WSJJ są super. Pierwszy raz spotykam się z tak świetnie przeprowadzonymi i przemyślanymi zajęciami online"

 

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zachwyconych zajęciami uczniów, zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie w wakacje!

kursy letnie

Ślemy uściski,

Skontaktuj się z nami

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Honorujemy Kartę Warszawianki i Warszawiaka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej