← Wróć do listy artykułów

Halo? Czy to komedia romantyczna?

Halo? Czy to komedia romantyczna?

Czy mamy tu jakichś fanów japońskich dram komediowo-romantycznych? A może ktoś z Was nigdy jeszcze żadnej nie oglądał i zastanawia się czego się po nich spodziewać? Jeżeli odpowiedzieliście na którekolwiek z tych pytań twierdząco, to rozgośćcie się wygodnie, bo mam dzisiaj dla Was podręcznikowy przykład takiej dramy w swojej pełnej okazałości!

Drama, o której mowa to dostępna na naszym polskim Netfliksie seria Good Morning Call!  Fabuła kręci się wokół licealistki Nao, która opuszcza rodzinny dom, by zacząć mieszkać w pojedynkę w swoim świeżo-wynajętym mieszkaniu. Okazuje się jednak, że padła ofiarą oszustwa i że nie tylko jej zostało ono wynajęte! Oczywiście jej (początkowo) nieproszonym współlokatorem okazuje się być nie kto inny, jak najpopularniejszy chłopak z jej szkoły!

Good Morning Call jest kwintesencją tego, co znajdziemy w większości japońskich komedii romantycznych! Mamy tu, na przykład, uwielbianego przez wszystkich, głównego bohatera powszechnie uznawanego za księcia z bajki i bardzo niechętną mu główną bohaterkę, która bynajmniej nie może się poszczycić tak dobrą reputacją. Może się natomiast pochwalić statusem przyjaciółki z dzieciństwa innej szkolnej gwiazdy! Oprócz tego w Good Morning Call nie zabraknie również niesamowicie cukierkowych scen, przewidywalnych do bólu, ale mimo to wciąż niezwykle dramatycznych zwrotów akcji, bardzo wyolbrzymionych reakcji bohaterów i ekscentrycznego poczucia humoru. Innymi słowy Good Morning Call oferuje wszystko, co tygryski w japońskich romantycznych dramach lubią najbardziej!

Jeżeli więc szukacie jakiejś lekkiej i przyjemnej serii na rozluźnienie i poprawę humoru, gdy za oknem szaro i buro – zachęcam Was do zapoznania się z Good Morning Call.

Skontaktuj się z nami

00-525 Warszawa
ul. Krucza 41/43 lok. 73
+48 534 643 239

Dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej