← Wróć do listy artykułów

Katakana Kahoot Challenge

Katakana Kahoot Challenge

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które uczą się z nami na poziomie A1.1 (I i II semestr) do udziału w Katakana Kahoot Challenge. Zabawa odbędzie się 27 lutego o godz.12:00 na ZOOMIE i potrwa około 30 minut. To już kolejna edycja wydarzenia – w poprzednich miesiącach uczestnicy sprawdzali swoją znajomość hiragany, wiedzy o Japonii a nawet.. filmów Ghibli!

Tym razem przygotujcie się zarówno z wiedzy praktycznej (odczytywanie słów w katakanie), ale również z teoretycznej wiedzy na temat tego skąd wzięła się katakana i kiedy się jej używa.

Przewidujemy bardzo atrakcyjne nagrody utrzymane w japońskim duchu! Na zwycięzcę czeka przepiękny bento box z motywem w liście miłorzębu japońskiego. Za drugie miejsce mamy dla Was dwie japońskie herbaty – senchę i houjichę, a za trzecie  – wyjątkową kolorowankę z japońskimi krajobrazami.

No i uwaga, liczba miejsc jest ograniczona, do maksymalnie 50 uczestników!

Zapisz się korzystając z poniższego formularza.

Formularz rejestracji

 

Skontaktuj się z nami

00-525 Warszawa
ul. Krucza 41/43 lok. 73
zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
534 643 239 - zapisy
534 034 437 - inne sprawy
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej