← Wróć do listy artykułów

„Me de miru oncho gaido”

„Me de miru oncho gaido”

„Me de miru oncho gaido”, to przewodnik po nauce intonacji i akcentu stworzony przez wydawnictwo Japan Times do podręcznika Genki. Jest to dwutomowy podręcznik, którego materiał pokrywa się w całości z trzema tomami serii Doki Doki.

Przewodnik ten pierwotnie został udostępniony na stronie wydawcy TUTAJ w formie PDF. Klikając TUTAJ możecie ściągnąć plik PDF, gdzie znajdziecie dialogi z 12 lekcji Genki rozpisane według intonacji.

Miho-sensei postanowiła ułatwić Wam naukę, dorzucając do materiałów wizualnych nagrania dźwięku, a jak ktoś chce mieć wszystko razem, to i nagrania wideo. Zrobiliśmy dla Was pierwsze 3 lekcje. Podczas ankiety semestralnej zapytamy się Was, czy takie materiały się Wam podobają/przydają i jeśli tak, zrobimy więcej nagrań, także koniecznie wypróbujcie!

LEKCJA 1

ŚCIĄGNIJ DŹWIĘK

ŚCIĄGNIJ WIDEO

LEKCJA 2

ŚCIĄGNIJ DŹWIĘK

ŚCIĄGNIJ WIDEO

LEKCJA 3

ŚCIĄGNIJ DŹWIĘK

ŚCIĄGNIJ WIDEO

LEKCJE 1-3

ŚCIĄGNIJ DŹWIĘK

ŚCIĄGNIJ WIDEO

Skontaktuj się z nami

00-525 Warszawa
ul. Krucza 41/43 lok. 73
+48 534 643 239

Dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej