← Wróć do listy artykułów

Mini-kursy online przygotowujące do egzaminu JLPT na poziomie N5 i N4

Mini-kursy online przygotowujące do egzaminu JLPT na poziomie N5 i N4

Już za miesiąc ma miejsce zimowa edycja egzaminu JLPT, czyli zatwierdzonego przez Japonię oficjalnego egzaminu certyfikującego z języka japońskiego!

Wiemy, że część z Was się na niego zapisała, dlatego aby wesprzeć Was nieco w nauce, zorganizowaliśmy dwa mini-kursy przygotowujące do egzaminu na poziomie N5 i N4. 

Każdy z kursów kosztuje 150 zł i będzie się składał z trzech 90-minutowych spotkań, podczas których wraz z Hiroko-sensei będziecie mogli zapoznać się z rodzajami zadań pojawiających się na egzaminie i omówić techniki ich rozwiązywania. Zajęcia będą mieć formę spotkań online.

Dokładne terminy kursów znajdziecie poniżej:

Poziom N5:  poniedziałki, 18:45-20:15 (14 listopada,  21 listopada oraz 28 listopada) 
Poziom N4:  środy,  18:45-20:15 (16 listopada, 23 listopada oraz 30 listopada)

Zapisów możecie dokonywać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: https://wsjj.pl/formularz-rejestracji lub pod adresem 

Skontaktuj się z nami

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Honorujemy Kartę Warszawianki i Warszawiaka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej