← Wróć do listy artykułów

Rejestracja na kursy wakacyjne rusza 20 maja!

Rejestracja na kursy wakacyjne rusza 20 maja!

Lato zbliża się już wielkimi krokami, a to oznacza że lada moment wystartują nasze intensywne kursy letnie. Otrzymujemy od Was wiele zapytań o to kiedy ruszy rejestracja, dlatego spieszymy donieść, że to już lada moment!

20 maja otwieramy zapisy na kursy wakacyjne (dla naszych uczniów rejestracja wystartuje już 10 maja)! W te wakacje dla bezpieczeństwa nas wszystkich zostajemy wciąż w trybie online. Szykujemy dla Was kursy od zera, kontynuujące, jak również powtórkowe! Zapisy możliwe będą przez naszą stronę internetową (w zakładce "kursy grupowe"). 

 

Nie możesz dołączyć do nas w te wakacje?

Nic straconego, w październiku rozpocznie się u nas nowy rok szkolny i rekrutacja na zajęcia od października jest naszą największą rekrutacją w roku – otwieramy wtedy zapisy do nowych grup od poziomów A1 aż do C2, także na pewno znajdziesz grupę na interesującym Cię poziomie! Rekrutacja do grup październikowych zaczyna się w drugiej połowie czerwca. Jak co roku dla osób, które zapiszą się wcześniej, do 11 lipca mamy zniżkę 100zł.

 

 

Skontaktuj się z nami

00-525 Warszawa
ul. Krucza 41/43 lok. 73
+48 534 643 239

Dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej