← Wróć do listy artykułów

Ruszyły zapisy na kursy od lutego

Ruszyły zapisy na kursy od lutego

Dobre wieści! Możesz już zapisywać się na kursy w semestrze wiosennym!

Tradycyjnie, jak co roku, ruszamy z rekrutacją na semestr wiosenny. Od dziś będziecie mieć możliwość zapisania się na kurs od zera lub dołączenia do grupy kontynuującej.

Nowy semestr wystartuje 13 lutego 2023 roku, a konkretne daty rozpoczęcia zajeć w wybranej grupie możecie podejrzeć pod linkiem 🔗 kursy grupowe

 

Nowa cena

Zachęcamy nie zwlekać z decyzją o zapisie, ponieważ do końca roku wszystkie kursy są jeszcze po starej cenie, ale już od 2 stycznia podnosimy je o 100zł za semestr (200zł za rok szkolny).

 

🎄Voucher - kurs japońskiego w WSJJ pod choinkę

Pamiętajcie też, że kurs japońskiego w WSJJ możecie podarować jako prezent pod choinkę komuś bliskiemu. Oferujemy elegancki voucher drukowany, który będzie można podłożyć pod choinkę, ale w razie potrzeby mamy też jego wersję elektroniczną, jeśli Mikołaj tak sobie zażyczy! :) Po więcej szczegółow w sprawie vouchera pod choinkę zapraszamy na maila 📩 zapisy@wsjj.pl.

 

➡️Nowe grupy

 

Skontaktuj się z nami

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej