← Wróć do listy artykułów

Start rejestracji na kursy od lutego 2022

Start rejestracji na kursy od lutego 2022

Cześć! 

Miło nam poinformować, że ruszyliśmy już z zapisami na semestr wiosenny! Rekrutacja potrwa do połowy lutego. Możesz rozpocząć naukę na kursach od zera lub dopisać się do grupy kontynuującej.

Ważna informacja - wciąż zostajemy ONLINE, więc możesz dołączyć do naszej społeczności właściwie z każdego zakątka świata. A podręcznik doślemy Ci kurierem! :)

Jeśli do tej pory nigdy nie uczyłeś się japońskiego, a chciałbyś rozpocząć z nami tę niezwykłą przygodę, to zerknij jakie grupy przygotowaliśmy w tym semestrze.

Każda z grup od końca lutego do początku czerwca pierwszy semestr. A jeśli Ci się spodoba i będziesz chciał kontynuować naukę, to będzie to możliwe w semestrze letnim :) 

Po więcej szczegółów i zapisy kliknij tutaj

A może uczyłeś się japońskiego i chciałbyś dołączyć do grupy kontynuującej?

Na początek zbadaj swój poziom w naszej szkole przy pomocy tych dwóch narzędzi:

opis poziomów / test poziomujący

Kiedy poznasz już swój poziom u nas napisz do nas wiadomość, podpowiemy Ci w których grupach jest jeszcze miejsce i kiedy dokładnie startują:)

 

Garść dodatkowych informacji:

1) zajęcia odbywają się na Zoomie. Dzięki temu, w razie gdy nie możesz uczestniczyć w lekcji danego dnia, możemy ją dla Ciebie nagrać. :)

2) minimalny wiek kursanta to ukończone 13 lat.

3) możliwe jest rozbicie ceny za kurs na 2 lub 4 raty. W przypadku 4 rat doliczamy +10% wartości kursu do ceny.

 

PS. A może chcielibyście podarować kurs japońskiego pod choinkę bliskiej osobie?

Mamy również papierowy voucher na 1 semestr nauki, który można fizycznie zapakować i obdarować nim fana japońskiej kultury:)

Aby go wykupić skontaktuj się z nami mailowo. Będziemy potrzebowali informacji czy obdarowywana osoba będzie uczęszczać na kurs 1 raz w tygodniu (cena:1250zł, 15 spotkań po 135min ) czy 2 razy w tygodniu (cena:1600zł, 30 spotkań po 90 minut). A może znasz już jej harmonogram i chciałbyś wykupić już miejsce w konkretnej grupie?

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego:  kontakt@wsjj.pl

Trzymajcie się ciepło!

Skontaktuj się z nami

00-525 Warszawa
ul. Krucza 41/43 lok. 73
zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej