← Wróć do listy artykułów

Quiz świąteczno-noworoczny

Quiz świąteczno-noworoczny

Tego nikt się nie spodziewał ;)! Robimy dogrywkę świąteczno-noworocznego Kahoota!

Przegapiłeś ostatnie zapisy? Nic straconego. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie brali udziału w wyzwaniu (w tym z 18.12 oraz zeszłorocznym).

 


Znowu zapytamy Was o japońskie zwyczaje noworoczno-świąteczne. Mogą pojawić się pytania o kuchnię, popularne ozdoby i tradycje. Do wygrania ponownie super atrakcyjne nagrody w duchu japońskim!

 

  • Za pierwsze miejsce przygotowaliśmy dla Was bento box firmy Monbento
  • Za drugie miejsce można będzie otrzymać  zestaw dwóch herbat Sencha i Houjicha marki Moya
  • Za trzecie czeka torba szoperka z Wielką Falą w Kanagawie.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 2 stycznia o godzinie 12:00 na platformie Zoom, przy wykorzystaniu aplikacji Kahoot. Będziesz potrzebował telefonu lub drugiego ekranu do udzielania odpowiedzi.

Liczba miejsc jest ograniczona, do maksymalnie 50 uczestników. W wyzwaniu mogą brać udział tylko te osoby, które nie brały w nim udziału w zeszłym roku. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wysłania nagrody, gdyby okazało się, że wygrała osoba zapisana do wyzwania w zeszłym roku.

Z osobami, którym udało się zapisać skontaktujemy się po zamknięciu rejestracji, więc sprawdzajcie regularnie skrzynkę! 🙂

Zapisy poprzez poniższy formularz:

Formularz rejestracji

 

Skontaktuj się z nami

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Honorujemy Kartę Warszawianki i Warszawiaka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej