Wreszcie postanowiłeś spełnić swoje marzenie i nauczyć się japońskiego? Dobrze trafiłeś! Nauka u nas jest nie tylko przyjemna, ale i systematyczna, dzięki czemu masz gwarancję, że dobrze zainwestujesz swoje pieniądze.

Dlaczego nas wybierają? (według ankiety przeprowadzonej na naszych uczniach w październiku 2019)

 1. Przemyślana oferta edukacyjna
 2. Profesjonalna kadra zawsze gotowa do pomocy
 3. Fajna atmosfera (bo w końcu potrzebujesz wytchnienia po pracy/szkole)

 

Jeśli jesteś ciekawy atmosfery u nas, poniżej filmik z imprezy choinkowej 2018

 

Nasze największy atuty według nas:

 1. Systematyczna nauka – regularnie sprawdzane postępy, zadawane prace domowe, projekty w grupach (wiemy, że to nie jest „sexy” atut, ale dla nas, nauczycieli, to klucz do sukcesów naszych uczniów
 2. Bezpłatne zajęcia wyrównawcze dla osób, które mają zaległości
 3. Platforma e-learningowa (ćwiczenia skupione na kulturze Japonii, testy online, fiszki online, podcasty)

Dzięki temu wszystkiemu masz gwarancję, że będziesz robił postępy nawet w przypadku tak egzotycznego języka, jakim jest japoński.

Nowy semestr rozpoczyna się po feriach zimowych i trwa mniej więcej do połowy czerwca. Poniżej rozpiska które grupy kiedy startują. Wszystkie poniższe grupy zaczynają naukę od zera. Jeśli chciałbyś zapisać się na inny poziom, listę grup na wyższych poziomach, do których można się dopisać (zależnie od dostępności miejsc oczywiście) znajdziesz na końcu tej strony.

 

GRUPY OD ZERA (POZIOM A1.1) OD LUTEGO 2019

Grupa Tryb Dni zajęć Godziny zajęć Start Ilość godzin na semestr Cena semestru
OBIHIRO standardowy pn, śr 15:00-16:30 24.02.2020 60 1550zł
FURANO standardowy wt, czw 18:45-20:15 24.02.2020 60 1550zł
KITAMI standardowy wt, czw 17:00-18:30 25.02.2020 60 1550zł
DATE intensywny pt 15:15-17:30 29.02.2020 45 1200zł
MUTSU intensywny pt 18:00-20:15 1.03.2020 45 1200zł
OTARU intensywny sb 12:45-15:00 1.03.2020 45 1200zł

 

Uczyłeś się już japońskiego? Wypełnij nasz  test poziomujący i zapisz się do już trwających grup.

Miejsce zajęć będzie na Nowogrodzkiej 31 lub Kruczej 41/43, o ostatecznym miejscu zajęć uczniowie będą poinformowani na tydzień przed ich rozpoczęciem. Obie lokalizacje są w samym centrum Warszawy, oddalone są od siebie o 2 min na piechotę.

ZAPISUJĘ SIĘ!

PODSTAWOWE INFORMACJE
 • Wszystkie grupy A1.1 realizują w semestrze letnim ten sam materiał
 • Możesz zmienić grupę w trakcie trwania kursu
 • Podręczniki są zawarte w cenie kursu
 • Kurs kończy się otrzymaniem dyplomu (pod warunkiem zaliczenia testu semestralnego oczywiście:)
 • Możesz zrezygnować w dowolnym momencie kursu, zwrócimy Ci pieniądze za niewykorzystane zajęcia (umowa ma tygodniowy okres wypowiedzenia, co oznacza, że dajemy sobie 7 dni na przeprocesowanie Twojej rezygnacji)

Tutaj dowiesz się więcej o naszych kursach

 

Osoby, które zapiszą się na kurs A1.1 od zera i ukończą 1 semestr w czerwcu będą miały możliwość „dorobienia” drugiego semestru na intensywnym kursie letnim w sierpniu (zajęcia 3x3h) – wtedy od października będą się uczyły już na poziomie A1.2. Ewentualnie będą mogły się zapisać na kontynuację (drugi semestr poziomu A1.1) od października.

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

 1. Wypełnij ten formularz
 2. Podpisz umowę online, którą Ci wyślemy (nie potrzebujesz podpisu online)
 3. Opłać kurs – jest to gwarancją rezerwacji miejsca.

I gotowe! Podręcznik otrzymasz na pierwszych zajęciach.

 

FAQ

Do kiedy trzeba się zapisać?
Mniej więcej do końca stycznia jeszcze we wszystkich grupach są miejsca. „Ciasno” robi się w ferie.

Jak mam załatwić formalności?
Wszystkie formalności załatwiamy online, zarówno zgłoszenie, jak i umowę. Jeśli jesteś niepełnoletni, dane w zgłoszeniu powinien wprowadzić rodzic, on też podpisuje umowę.

Czy mogę Was odwiedzić przed podpisaniem umowy?
Oczywiście, ale będziesz się musiał umówić indywidualnie (kontakt@wsjj.pl), ponieważ sekretariat otwiera się „według potrzeb” uczniów.

Na jakim poziomie będę po ukończeniu kursu?
Kursy A1 od lutego trwają do początku czerwca, jest to „połówka” kursu A1.1. Żeby osiągnąć „pełny” poziom A1.1 będziesz musiał zapisać się na drugi semestr tego kursu – będzie to możliwe albo latem (intensywny kurs letni, 1 semestr w miesiąc) albo od października. Ukończenie kursu A1.1 umożliwi Ci podejście do egzaminu na certyfikat Nihongo Noryoku Shiken N5, choć jeśli chciałbyś uzyskać dobry wynik, polecamy naukę dłuższą o kolejny semestr.

Kto będzie mnie uczył?
Kursy prowadzone są przez polskie i japońskie lektorki, konkretny lektor zostanie przypisany do grupy pod koniec ferii.

Jak mogę zapłacić za kurs?
Opłaty przyjmujemy wyłącznie przelewem. Opłatę semestralną można rozbić na 2 nieoprocentowane raty. Przy płatności miesięcznej doliczamy 10% wartości kursu. Dane do przelewu znajdziesz w umowie, którą prześlemy Ci mailem.

Waham się, zachęćcie mnie.
Przede wszystkim zerknij na naszego Facebooka i kanał Youtube tam tętni życie szkoły, znajdziesz zdjęcia i filmiki z naszych naprawdę licznych imprez i warsztatów. Ucząc się z nami nie tylko otrzymujesz kompleksową usługę (kurs+podręcznik+platforma e-learningowa+bezpłatne zajęcia dodatkowe), ale stajesz się częścią WSJJ-owej społeczności, która składa się z prawdziwych pasjonatów, chętnie spotykających się razem po zajęciach i udzielających się np. na imprezach związanych z kulturą Japonii. Na koncie mamy już parę par, które poznały się u nas, a nawet dwa małżeństwa 🙂 Także jeśli oprócz języka, chciałbyś wszechstronnie rozwijać swoją pasję do Japonii, a przy tym dobrze się bawić, zapraszamy do WSJJ-owej drużyny!