← Wróć do listy artykułów

14 października: Akcja Integracja - wystawa fotograficzna "Notatki Japońskie"

14 października: Akcja Integracja - wystawa fotograficzna "Notatki Japońskie"

Gorąco zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie na żywo w ramach Akcji Integracja!

W sobotę 14 października, o godz. 17:00 odbędzie się nasza pierwsza integracja! Czym dokładnie jest nasz projekt "Akcja Integracja" możesz przeczytać tutaj - klik.

Na pierwszy ogień idziemy się do Służewskiego Domu Kultury na wystawę fotograficzną "Notatki Japońskie" autorstwa Agnieszki Kmieciak i Jacka M. Kozłowskiego.

Poniżej możecie przeczytać kilka słów od organizatora odnośnie samej wystawy:

Notatki, to luźne zapiski w formie fotografii z wędrowek po Japonii, ze spotkań z ludźmi, wspomnienia dzwięków, kształtów i zapachów. To zmieniające się na przestrzeni bez mała 30 lat, jakie mineły od naszej pierwszej podróży do Japonii, odczucia, fascynacje i emocje. To rozrzucone kartki papieru, zapiski mijającego czasu. Trwające setki lat świątynie, ogrody zmieniające sie wraz z porami roku, omszałe kamienie, ludzie, których juz nie ma. Zapis minionego czasu, fragmentu życia autorów wystawy.

 A po części oficjalnej, zapraszamy na luźne pogaduchy do kawiarni "Służę Kawą" znajdującą się w Służewskim Domu Kultury  :)

 

Uwaga! Obowiązują zapisy oraz limit 15 miejsc na wydarzenie.

Zapisy przyjmujemy mailowo na kontakt@wsjj.pl

 

Pamiętaj też, aby przed spotkaniem zapoznać się z regulaminem naszej Integracji.

REGULAMIN

Skontaktuj się z nami

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej