← Wróć do listy artykułów

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny

Był zimowy konkurs na kartki nengajō, więc skoro powoli rozkręca się wiosna, to na jej dobry początek mamy dla Was kolejny konkurs! Tym razem jest on dedykowany osobom, które miały już okazję odwiedzić Japonię i nie zapomniały wziąć ze sobą aparatu!


Jak już się pewnie domyślacie - jest to konkurs na najlepsze autorskie zdjęcie z Japonii! Jednak, żeby nie było tak prosto, chcielibyśmy, aby nadsyłane zdjęcia były opatrzone opisem tekstowym i żeby wpisywały się w jedną z dwóch poniższych kategorii:

“Zbaczając z turystycznych szlaków” - w tej kategorii czekamy na zdjęcia z mało znanych miejsc w Japonii, które Waszym zdaniem zasługują na polecenie. Opis powinien zawierać podstawowe informacje na temat danego miejsca (nazwa, lokalizacja etc.), a także powody, dla których autor zdjęcia chciałby polecić to miejsce innym. Możecie też oczywiście wspomnieć o innych rzeczach - na przykład w jakich okolicznościach trafiliście do tego miejsca! 
“Poczułem się jak w anime!” - jak sama nazwa kategorii wskazuje, w jej ramach powinny zostać nadesłane zdjęcia z miejsc, w których autorzy poczuli się, jakby nagle trafili do sceny z anime! Tu ponownie oczekiwalibyśmy w opisie podstawowych danych na temat wybranej lokalizacji, a także uzasadnienia, w którym autor wyjaśniłby, z jakim konkretnie anime mu się ona skojarzyła!

W konkursie mogą brać udział zarówno nasi uczniowie, jak i osoby spoza WSJJ! Osoby niepełnoletnie muszą jednak pamiętać o uzyskaniu zgody swoich prawnych opiekunów przed zgłoszeniem się do konkursu.

Na prace konkursowe czekamy od dzisiaj do 20 kwietnia włącznie - należy je nadsyłać jako załączniki do formularza zgłoszeniowego do konkursu:Konkurs fotograficzny WSJJ (google.com) . Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedną pracę składającą się ze zdjęcia i opisu o długości maksymalnie 1000 znaków ze spacjami. 

Uczestnicy konkursu są też zobowiązani do zapoznania się z jego regulaminem Regulamin konkursu fotograficznego (wsjj.pl). Nadesłanie przez uczestnika formularza zgłoszeniowego i pracy konkursowej, jest uznawany za akceptację regulaminu.

Na zwycięzców czeka jedno z sześciu japońskich czasopism, które stanowią świetny materiał do ćwiczenia czytania po japońsku! Przewidujemy po trzech zwycięzców w każdej z kategorii.

Po zebraniu wszystkich prac nasze lektorskie grono przystąpi do głosowania w celu wyłonienia zwycięzców. Przed oficjalnym ogłoszeniem wyników, które nastąpi do końca kwietnia, skontaktujemy się zwycięzcami drogą mailową.

Czekamy na Wasze prace!
 

Skontaktuj się z nami

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej