← Wróć do listy artykułów

Listopadowa Akcja Integracja: wyjście do kina!

Listopadowa Akcja Integracja: wyjście do kina!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów WSJJ do wspólnego wyjścia do kina w ramach naszych spotkań z Japonią pod tytułem "Akcja Integracja".

Na naszej szkolnej grupie większością głosów zadecydowaliście, że w ramach listopadowej Akcji Integracji wybierzemy się na film "Nad rzeką bez końca" (tytuł oryginału: リバー、流れないでよ, Ribaa, nagarenaide yo) w niedzielę 19 listopada.

Oczywiście zachęcamy do obejrzenia jak największej ilości filmów w ramach Festiwalu Pięciu Smaków, ale jeśli macie ochotę wybrać się razem z nami właśnie na ten tytuł, to prosimy o wykonanie poniższych kroków 🙂

1. Rejestracja na festiwal i zakup biletu

2. Wiadomość o zapisie na kontakt@wsjj.pl

Kilka przydatnych linków:

opis filmu i kupno biletu.

dokładny adres kina

Pamiętajcie, że liczba biletów na seans jest ograniczona i w zależności od zainteresowania tytułem mogą się one szybko rozejść, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zakupu.

Zapisy: kontakt@wsjj.pl

Regulamin spotkań w ramach Akcja Integracja

Skontaktuj się z nami

zapisy@wsjj.pl - zapisy/zapytania o kursy
kontakt@wsjj.pl - cała reszta :)
690 096 058 - centrala

dzwoń od poniedziałku do piątku w godz. 9-14

Honorujemy Kartę Warszawianki i Warszawiaka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu, w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Warszawską Szkołę Języka Japońskiego, za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. czytaj więcej