Postanowiłeś spełnić marzenie najbliższej Ci osoby i kupić jej kurs języka japońskiego? Dobrze trafiłeś! Nauka u nas jest nie tylko przyjemna, ale i systematyczna, dzięki czemu masz gwarancję, że dobrze zainwestujesz swoje pieniądze (choć oczywiście prezenty powinny być też po prostu miłe, ten na pewno będzie 🙂

 

 

Żeby wykupić u na voucher na kurs, wystarczy że:

 1. Wyślesz nam maila na kontakt@wsjj.pl, w którym podasz nam adres, na który mamy wysłać voucher oraz imię i nazwisko osoby obdarowywanej.
 2. Wpłacisz na podane niżej konto 1550zł (kurs 2x w tygodniu) lub 1200zł (kurs 1x w tygodniu).
 3. Gdy zaksięgujemy Twoją wpłatę, wyślemy voucher listem priorytetowym.

 

Dane do przelewu:

Warszawska Szkoła Języka Japońskiego
Krucza 41/43 lok.73, 00-525 Warszawa
Nr konta: 41114020040000340275048070

 

Osoba obdarowana może wybrać z listy dostępnych poniżej kursów od zera lub z listy kursów, które już trwają (wszystkie informacje o kursach znajdziesz poniżej). Mniej więcej do końca stycznia we wszystkich grupach są jeszcze miejsca, więc osoba obdarowana ma miesiąc na zastanowienie się, do której grupy chciałaby się zapisać. Gdy się zdecyduje, powinna zapisać się przez FORMULARZ REJESTRACJI, w którym w „Uwagach” poda, że kurs jest sfinansowany na podstawie vouchera.

 

PONIŻEJ PARĘ INFORMACJI O NASZEJ SZKOLE I SAMYCH KURSACH

 

Dlaczego nas wybierają? (według ankiety przeprowadzonej na naszych uczniach w październiku 2019)

 1. Przemyślana oferta edukacyjna
 2. Profesjonalna kadra zawsze gotowa do pomocy
 3. Fajna atmosfera (bo w końcu potrzebujesz wytchnienia po pracy/szkole)

 

Jeśli jesteś ciekawy atmosfery u nas, poniżej filmik z imprezy choinkowej 2019

 

Nasze największy atuty według nas:

 1. Systematyczna nauka – regularnie sprawdzane postępy, zadawane prace domowe, projekty w grupach (wiemy, że to nie jest „sexy” atut, ale dla nas, nauczycieli, to klucz do sukcesów naszych uczniów)
 2. Bezpłatne zajęcia wyrównawcze dla osób, które mają zaległości
 3. Platforma e-learningowa (ćwiczenia skupione na kulturze Japonii, testy online, fiszki online, podcasty)

Dzięki temu wszystkiemu masz gwarancję, że będziesz robił postępy nawet w przypadku tak egzotycznego języka, jakim jest japoński.

Nowy semestr rozpoczyna się po feriach zimowych i trwa mniej więcej do połowy czerwca. Poniżej rozpiska które grupy kiedy startują. Wszystkie poniższe grupy zaczynają naukę od zera. Jeśli chciałbyś zapisać się na inny poziom, listę grup na wyższych poziomach, do których można się dopisać (zależnie od dostępności miejsc oczywiście) znajdziesz na końcu tej strony.

 

GRUPY OD ZERA (POZIOM A1.1) OD LUTEGO 2019

Grupa Tryb Dni zajęć Godziny zajęć Start Ilość godzin na semestr Cena semestru
OBIHIRO standardowy pn, śr 15:00-16:30 24.02.2020 60 1550zł
FURANO standardowy wt, czw 18:45-20:15 24.02.2020 60 1550zł
KITAMI standardowy wt, czw 17:00-18:30 25.02.2020 60 1550zł
DATE intensywny pt 15:15-17:30 29.02.2020 45 1200zł
MUTSU intensywny pt 18:00-20:15 1.03.2020 45 1200zł
OTARU intensywny sb 12:45-15:00 1.03.2020 45 1200zł

 

Miejsce zajęć będzie na Nowogrodzkiej 31 lub Kruczej 41/43, o ostatecznym miejscu zajęć uczniowie będą poinformowani na tydzień przed ich rozpoczęciem. Obie lokalizacje są w samym centrum Warszawy, oddalone są od siebie o 3 min na piechotę.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE
 • Wszystkie grupy A1.1 realizują w semestrze letnim ten sam materiał
 • Możesz zmienić grupę w trakcie trwania kursu
 • Podręczniki są zawarte w cenie kursu
 • Kurs kończy się otrzymaniem dyplomu (pod warunkiem zaliczenia testu semestralnego oczywiście:)
 • Można zrezygnować w dowolnym momencie kursu, zwrócimy Ci pieniądze za niewykorzystane zajęcia (umowa ma tygodniowy okres wypowiedzenia, co oznacza, że dajemy sobie 7 dni na przeprocesowanie Twojej rezygnacji)

 

Tutaj dowiesz się więcej o naszych kursach

 

Osoby, które zapiszą się na kurs A1.1 od zera i ukończą 1 semestr w czerwcu będą miały możliwość „dorobienia” drugiego semestru na intensywnym kursie letnim w sierpniu (zajęcia 3x3h) – wtedy od października będą się uczyły już na poziomie A1.2. Ewentualnie będą mogły się zapisać na kontynuację (drugi semestr poziomu A1.1) od października.

 

FAQ

Do kiedy trzeba  wykupić voucher?
Wiesz jak jest, im wcześniej tym lepiej. Wysyłamy priorytetem, ale święta to trudny czas dla poczty, więc warto dać sobie tydzień na dojście przesyłki. Ewentualnie 20.12 jest możliwość odebrania vouchera bezpośrednio w szkole po uprzednim umówieniu się.

Jak potem osoba obdarowana ma załatwić formalności?
Wszystkie formalności załatwiamy online. Osoba obdarowana wybiera na stronie kursów swoją grupę, wypełnia formularz rejestracji i otrzymuje umowę online. Do podpisania umowy online nie jest potrzebny podpis elektroniczny. Jeśli osoba obdarowana jest niepełnoletnia, dane w zgłoszeniu powinien wprowadzić rodzic, on też podpisuje umowę.

Czy mogę Was odwiedzić przed kupieniem vouchera/podpisaniem umowy?
Oczywiście, ale będziesz się musiał umówić indywidualnie (kontakt@wsjj.pl), ponieważ sekretariat otwiera się „według potrzeb” uczniów.

Na jakim poziomie będzie osoba obdarowana po ukończeniu kursu?
Kursy A1 od lutego trwają do początku czerwca, jest to „połówka” kursu A1.1. Żeby osiągnąć „pełny” poziom A1.1 osoba obdarowana będzie musiała zapisać się na drugi semestr tego kursu – będzie to możliwe albo latem (intensywny kurs letni, 1 semestr w miesiąc) albo od października. Ukończenie kursu A1.1 umożliwi podejście do egzaminu na certyfikat Nihongo Noryoku Shiken N5, choć jeśli komuś zależy na dobrym wyniku, polecamy naukę dłuższą o kolejny semestr.

Kto będzie uczył?
Kursy prowadzone są przez polskie i japońskie lektorki, konkretny lektor zostanie przypisany do grupy pod koniec ferii.

Jak mogę zapłacić za voucher?
Opłaty przyjmujemy wyłącznie przelewem.

A jak osoba obdarowana nie będzie chciała się zapisać/nie znajdzie grupy dla siebie?
Jeśli osoba obdarowana nie zapisze się na kurs, należy nas o tym poinformować, wtedy zwracamy wpłacone pieniądze w całości na podane konto.

Waham się, zachęćcie mnie.
Przede wszystkim zerknij na naszego Facebooka i kanał Youtube tam tętni życie szkoły, znajdziesz zdjęcia i filmiki z naszych naprawdę licznych imprez i warsztatów. Ucząc się z nami kursanci nie tylko otrzymują kompleksową usługę (kurs+podręcznik+platforma e-learningowa+bezpłatne zajęcia dodatkowe), ale stają się częścią WSJJ-owej społeczności, która składa się z prawdziwych pasjonatów, chętnie spotykających się razem po zajęciach i udzielających się np. na imprezach związanych z kulturą Japonii. Na koncie mamy już parę par, które poznały się u nas, a nawet dwa małżeństwa 🙂 Także jeśli oprócz języka, chciałbyś żeby bliska Ci osoba wszechstronnie rozwijała swoją pasję do Japonii, a przy tym dobrze się bawiła, zapraszamy do WSJJ-owej drużyny!